Projekty Feng Shui (čítaj Feng Šuej)

Trápia Vás choroby, finančné problémy alebo vzťahy v rodine?
Nemôžete si nájsť vhodného životného alebo pracovného partnera?
Chcete zlepšiť svoje postavenie alebo kariéru v práci a vo firme?
V tom všetkom aj inom Vám môže pomôcť FENG SHUI.

- profesionálne zmeranie vášho obytného či pracovného priestoru a spracovanie do podrobného a veľmi prehľadného projektu s podrobnými popismi a vysvetlivkami ku každému listu projektu
- domy, byty, kancelárie, predajne, obchody, reštaurácie, showroom,...
- zistenie kvalít energií na pozemku
- najvhodnejšia poloha pre dom
- harmonizácia a úprava interiéru podľa princípov vhodných pre bývanie a život
- podpora vhodných aspektov priestoru a potlačenie negatívnych vplyvov na ľudí žijúcich v tomto priestore
- programovanie priestoru a nájdenie vhodných programovacích miest a prvkov pre majiteľa domu
- komplexný návrh interiérových doplnkov, materiálov, farieb, rozmiestnenia nábytku
- určenie nevhodných doplnkov a upozornenie na problémové aspekty priestoru
- certifikát pre interiér od EUROPEAN FENG SHUI ORGANIZATION
- individuálne nastavenie priestoru podľa Vašich potrieb v živote (zlepšenie zdravia, vzťahov, problémov s otehotnením, nájdenie novej práce, zlepšenie spánku, úspech v podnikaní, ...)
- detekcia geopatogénnych zón a následná úprava tohto priestoru
- konzultácie a poradenstvo v princípoch života a zdravia
- analýza a výroba vizitiek a firemného loga
- projektovanie rodinných domov a záhrad na kľúč podľa Feng Shui princípov !!!

Cena kompletného individuálneho projektu Feng Shui sa v pohybuje v rozmedzí 3-7 € na meter štvorcový (cena záleží aj na dohode s vaším Feng Shui konzultantom)
V projekte sú zakomponované doplnky, farby, nábytok, zharmonizovanie priestoru podľa princípov toku energie, symboliky, nájdenie programovacích miest v priestore, nájdenie geopatogénnych a problémových zón, programovanie priestoru podľa dátumu narodenia ľudí žijúcich v tomto priestore, zladenie energií priestoru podľa aktuálneho rozmiestnenia v danom roku, posúdenie okolia a jeho vplyvu na dom/byt a veľa ďalších vecí.Všetko je opísané na papiery,detailne nakreslené a na každom liste projektu je opísaná jedna miestnosť.Napr.taký bežný 3izb.byt vyjde aj na 10 strán projektu.
Vypracovanie projektu trvá od 1 - 4 týždňov podľa náročnosti.
Projekt je možné odovzdať v papierovej alebo/a elektronickej podobe.
Existuje aj možnosť 1-2 hodinovej konzultácie priamo s klientom nad pôdorysom či v priestore  za jednotnú cenu 100 €.
Ak by ste mali nejaké otázočky prosím píšte alebo volajte.

 

Ako bude vyzerať Váš projekt

Všetky informácie budú spracované do projektu, ktorý Vám bude odovzdaný počas konzultácie s Vašim osobným Feng Shui poradcom. Projekt má niekoľko strán, počet ktorých je závislý od veľkosti a členenia Vášho priestoru. Každá strana obsahuje podrobný plán miestnosti s rozmiestnením nábytku, farieb, materiálov, použitých doplnkov, ale aj špecifických sektorov a smerov s odporúčaniami pre každý z nich. Priestor je totiž rozdelený na niekoľko sektorov s určitou tendenciou a vplyvom na Vás a Váš život v celom jeho rozsahu (zdravie, vzťahy, rodina, kariéra, finančné toky,...). Váš osobný Feng Shui poradca Vám vysvetlí ako tieto sektory na Vás môžu vplývať a aké riešenie navrhol v projekte. Každý prvok navrhovaný pre Vás má svoje opodstatnenie, má svoj špecifický účinok na oblasť, v ktorej sa nachádza. Budete teda podrobne oboznámení so všetkými faktami ohľadom priestoru a návrhmi na vylepšenie negatívnych tendencií určitých zón.

Netreba si však myslieť, že priestor zharmonizovaný pomocou pravidiel a princípov Feng Shui musí byť bezpodmienečne v čínskom štýle. Práve naopak. Projekty sú robené tak, aby ste si mohli vybrať podľa vašich predstáv a podľa toho, čo sa vám páči.
Vždy Vám dáme na výber z niekoľkých možných riešení a bude len na Vás ako si svoj vlastný byt (dom, kanceláriu, záhradu, pozemok, atď....) na odporúčania tohto projektu upravíte. Napríklad; ak  Vám vyhovuje mať byt zariadený v štýle modernom, budeme pre Vás uplatňovať odporúčania v tomto štýle, dekorácie vyhovujúce Vašim predstavám a farby lahodiace Vášmu oku. Ak nenájdete medzi našimi typmi nič čo by sa Vám páčilo, pokojne môžete konzultovať Vami vybraté predmety s Vašim Feng Shui poradcom.
 

Projekty Feng Shui

Profesionálne zmeranie vášho obytného či pracovného priestoru a spracovanie do podrobného a veľmi prehľadného projektu Vám pomôže vyriešiť problémy vo vzťahoch či práci.
Neváhajte a vyskúšajte to sami!